Gayrimenkul satış ve kiralamasında ayrıcalıklar

dünyasına hoşgeldiniz.

'Evi ev yapan nedir?' sorusuna benim cevabım,

'küçük büyük farketmez, eğer içinde sevdiklerim var ise orası evimdir.'

Her hafta sosyal medya üzerinden yaptığımız #evievyapan yarışmasıyla, bir evi ev yapan nedir öğreniyor, sorguluyor ve mesleğimize katkıda bulunuyoruz. Siz de @duyguonurhomes hesabını takip ederek, yarışmaya katkıda bulunabilir veya katılım sağlayabilirsiniz.

Standart Hizmetlerimiz

Evinizin gerçek fiyatını 

piyasa verileri, emlak endeksleri ve satışta olan ilanlarla kıyaslayarak görüşlerinize sunuyoruz

İlanınıza gelen aramaları tarafsız ve profesyonel iş modelimizi temsilen yanıtlıyor, uygun adaylarla yer gösterim gününü belirliyoruz

Tüm yetki süremiz boyunca,

gelen arama ve yer gösterimlerini isim-soyisim ve telefon numaraları ile birlikte haftalık olarak raporluyoruz

Tarafınızca seçilen en uygun aday ile gerekli kiralama/satış sürecini, gerekli yasal prosedürleri takip ederek tamamlıyoruz

Her evin bir sesi vardır, kendini anlatır. O evde mutlu olacak kişileri söyler, yaşanacak günlerden haber verir. Yeni bir yuvaya mı, yoksa ayakları üzerinde durmak üzere aileden ayrılan birine mi, yoksa bu ev bir bebek ile genişleyen bir aileyi mi arıyor, onu haber verir. 

Evinizim konumu, özellikleri, genişliği ve fiyatına göre önce hedef kitleyi belirliyorum. Sonrasında bu kriterlere uygun pazarlama planımı oluşturup ve evinize/size en uygun adayları yer gösterimi için bilgilendiriyorum.

Evinizi Dinliyorum

Gelin şimdi eviniz için neler yapıyorum,

onları anlatayım...

Enini, boyunu, sağını, solunu son teknoloji lazer metremle santimi santimine ölçüyorum. Pili biterse merak etmeyin; 5m çelik metrem de çantamda. Alıcılar ve kiracılar için evin net ölçüsü çok önemli. Hele bir de özel üretim dolapları veya koltukları varsa. Evi gezerken adım adım karış karış endişeli gözlerle salonu inceleyen müşteriler gözünüzün önüne gelmiştir.

İşte o anda kendilerine sunduğumuz ölçülü bir yerleşim planı ile bu tereddütlerini ortadan kaldırıp, plan üzerinde eşyalarını yerleştirebilmelerini sağlıyorum. Hem de bu hizmeti evinizi görmeye gelen tüm adaylara sunuyorum.

Evinizi Ölçüyorum

Havasız, tozlu ve camlarından dışarısı görünmeyen, mutfakta yağdan geçilmeyen bir evi kim içine sindirebilir ki? Nakliye günü evden alelacele çıkmış bir kiracı veya ev sahibi en erken ne zaman gelip evi temizlemeye vakit bulabilir ki? İşte tam da o anda profesyonel temizlik uzmanımız Fazilet Abla Domestos’u ile devreye giriyor ve A’dan Z’ye evinizi pırıl pırıl yapıyor.

Yapılan araştırmalarla etkisi kanıtlanmış, adaylara kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayan ve karar vermelerini kolaylaştıran oda kokumuzu da sıktıktan sonra eviniz artık fotoğraf çekimine ve yer gösterimine hazır hale geliyor. Bitti mi? Hayır, kapı önüne bırakacağımız temiz galoş sepeti ile bu temizliği kiralama süresi boyunca koruyoruz.

Temizlik Olmazsa Olmazımız

Bazı evlere girildiğinde ‘Aaa, bu oda ne kadar küçükmüş, resimlerde öyle görünmüyor’ denildiğine mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Her zaman avantaj sanılan, evi resimlerde olduğundan daha büyük veya daha aydınlık göstermek iki tarafı da kandırmaktan ve boşa zaman harcatmaktan başka bir şey değildir. Benzer şekilde cep telefonları ile yapılan ev çekimleri de evinizin olduğundan daha karanlık ve ufak görünmesine sebep olmaktadır.

Profesyonel fotoğraf makinem ile evinizi günün en güzel ışık alan saatinde, gerekli düzenlemeleri yapılmış bir şekilde fotoğraflıyorum. Sonrasında gerekli rötuşları Photoshop ile tamamladıktan sonra hem evinizi en iyi açıdan temsil eden hem de Remax kriterlerimize uygun olan fotoğraflarınızı ilanda yayınlıyorum.

Doğru Fotoğraf, Hızlı Sonuç

Güvenlik Hayattır

‘Eviniz, evimiz’ felsefesi ile evinizin güvenliği kadar bizlerin ve adayların güvenliği de önceliklidir. Yetkisini ve sorumluluğunu aldığımız evinizin kapı kilitlerinin yeni olmasını sağlıyor, çıkartılan avizelerden geri kalan açık uçlu kabloların,

akıtan muslukların ve açık prizlerin gerekli tamir ve onarımlarını yaptırıyorum.

Brandamı astıktan, ilanlarımı www.remax.com.tr, www.sahibinden.com , www.hurriyetemlak.com adreslerinde yayınladıktan sonra evinizi Türkiye genelindeki 30.000 Remax danışmanın ortak ağına ekliyorum. Hali hazırda kiralama veya alım bekleyen profilimize uygun adaylarımıza telefon ile haber veriyorum. Ve sonrasında sizin de onaylayacağınız en uygun adayla, gerekli tüm evrakların yasalar doğrultusunda tamamlanmasında yanınızda oluyorum.

ve Sahne Evinizin!

Tabi ki hayır, asıl hizmet sürecimiz şimdi başlıyor.

 

Kirada kalma süresi boyunca yanınızdayım. Olası gecikmeler, anlaşmazlıklar, yasal süreçler, hukuk, kiracı istekleri (tadilat, fatura vb) konularında arabulucu, talep iletici, sorun çözücü, hukuki işlem başvurularında süreç boyunca benden ve Remax Joker ofisimizden 7/24 destek alabileceksiniz.

Süreç kontrat ile bitiyor gibi görünse de, asıl hizmetimiz bu noktada başlıyor; çünkü bizim için özelsiniz.

Bitti mi? Hayır.

Ayrıcalıklı Hizmetlerimiz

Profesyonel fotoğraf çekimi, villalar için drone çekim.

Natamam projeler için 3D çizim ve iç mimarlık hizmeti.

Evin gerekli standartlara uygun olması gereğiyle profesyonel ev temizliği.

Güvenlik önceliğimizdir,

açık uçlu kablolar, prizler, akıtan musluklar için tamir hizmeti.

Evinizin yer gösterimini yaptığımız adaylara verilmek üzere, evinizin ölçülü planı.

Yer gösterimi sırasında adaylara soğuk kahve ve su servisi.

Özel satılık projelerde sponsor destekli beyaz eşya ve mobilya teşhiri ile ev sahneleme.

Peki, kiracılar bizi tercih ettiğiniz için ne gibi ayrıcaklıklara sahip oluyorlar?

Sahip olduğunuz avantajlar kadar kiracılarınız için de ayrıcalıklar düşündük.

İşte bunlardan bazıları...

Muhite yeni gelen kiracınız için en yakındaki market, eczane, kuru temizleme, damacana su, paket servis telefonlarını içeren komşu esnaf listesi.

Yeni taşınanların olmazsa olmaz arayışı elektrikçi, su tesisatçısı, perdeci, digitürk, temizlikçi referans listesi.

Evden eve nakliyat için referanslı firma önerileri.

Malum ilk bir kaç gün evde yemek pişmez. Yakınlardaki paket servis hizmeti veren restoranların listesi.

Yeni kiracınız için onu çok sevindirecek temizlik seti hediyemiz.

Özel satılık projelerde

yeni ev sahibine Arçelik Telve kahve makinesi hediyesi.

Badana için Marshall ve DYO renk kartelaları.

DUYGU ONUR

0532 652 99 18

Hedefimiz 'işini iyi yapan' gayrimenkul danışmanları olarak anılmak...

Gayrimenkul danışmanlığı hizmetimizin, sektörde tecrübe ettiklerinizin ve hali hazırda devam eden iş yapış biçimlerinden oldukça farklı olduğunu sizlere samimi bir dille anlatmaya gayret ettim. Hedefimiz ‘işini iyi yapan’ gayrimenkul danışmanları olarak anılmak, kiralama ve satış süreçlerinizi konforlu ve keyifli hale getirmektir. Çünkü bizler işimizi severek yapan, öncelikle karşısındaki dinleyen ve anlamaya çalışan, bu doğrultuda dürüst ve kaliteli hizmet veren Remax Joker ailesiyiz. Ve bu ailenin bir parçası olmanızdan büyük mutluluk duyacağız.

Sahrayıcedit Mah. Batman Sok. Royal Plaza No: 18 K: 14,
34734 Kadıköy, İstanbul

duyguonur@remaxjoker.com
T: 216 572 4646